Zarządzanie nieruchomościami

Oferujemy współpracę w zakresie kompleksowego wynajmu krótkoterminowego apartamentów. Specjalizujemy się administracją, dbamy o skuteczną reklamę, pozyskujemy i obsługujemy klientów korzystających z apartamentów oraz utrzymujemy należytą czystość zarówno w apartamentach, jak i częściach wspólnych. Szczegółowy zakres naszych obowiązków zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań właścicieli nieruchomości, a także klientów korzystających z apartamentów.

Zajmujemy się głównie:

  • reklamowaniem apartamentów,
  • obsługiwaniem rezerwacji internetowej i telefonicznej z dokładnym prowadzeniem miesięcznych rejestrów,
  • kompleksową obsługą klientów korzystających z apartamentów,
    dostarczaniem i odbieraniem kluczy,
  • sprzątaniem apartamentów po każdym pobycie klientów (możliwość sprzątania dodatkowego w trakcie wynajmu),
  • dbaniem o bezpieczeństwo apartamentów – nieruchomości,
  • udzielaniem informacji turystycznej.

Na spotkaniu możemy uzgodnić dodatkowe rozwiązania, które będą przekładały się na wzajemne zadowolenie. Celem naszej pracy jest stworzenie takich warunków, by powierzona nam nieruchomość zarabiała przez cały rok bez udziału właściciela. Nasze działania ukierunkowane są na zadowolenie gości  i satysfakcję finansową właściciela obiektu.

Obsługiwany przez nas apartament powinien być w dobrym stanie, ponadto wyposażony tak, aby był gotowy do wynajęcia o każdej porze roku. Zajmujemy się nieruchomościami zlokalizowanymi zarówno w centrum miasta, jak również w pozostałych jego częściach. Proponujemy współpracę w różnych formach i tworzymy najbardziej dopasowaną do potrzeb właściciela.

Wszelkie informacje udzielamy pod numerem: +48 882 435 051.

 

Nasze działania w związku
z pandemią COVID-19