Zarządzanie nieruchomościami

Oferujemy współpracę w zakresie kompleksowego wynajmu krótko i długoterminowego apartamentów. Specjalizujemy się w apartamentach zlokalizowanych w centrum Krakowa, dbamy o skuteczną reklamę, pozyskujemy i obsługujemy Gości korzystających z apartamentów oraz utrzymujemy należytą czystość zarówno w apartamentach, jak i częściach wspólnych. Szczegółowy zakres naszych obowiązków zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Właścicieli nieruchomości, a także Gości korzystających z apartamentów.

Zajmujemy się głównie:

  • reklamowaniem apartamentów,
  • obsługiwaniem rezerwacji internetowych i telefonicznych z dokładnym prowadzeniem miesięcznych rejestrów,
  • kompleksową i całodobową obsługą Gości korzystających z apartamentów,
  • sprzątaniem apartamentów po każdym pobycie Gości
  • dbaniem o bezpieczeństwo apartamentów – nieruchomości,
  • udzielaniem informacji turystycznej.

Na spotkaniu możemy uzgodnić dodatkowe rozwiązania, które będą przekładały się na wzajemne zadowolenie. Celem naszej pracy jest stworzenie takich warunków, by powierzona nam nieruchomość zarabiała przez cały rok bez udziału Właściciela. Nasze działania ukierunkowane są na zadowolenie Gości  i satysfakcję finansową Właściciela obiektu.

Obsługiwany przez nas apartament powinien być w dobrym stanie, ponadto wyposażony tak, aby był gotowy do wynajęcia o każdej porze roku. Zajmujemy się nieruchomościami zlokalizowanymi zarówno w centrum miasta, jak również w pozostałych jego częściach. Proponujemy współpracę w różnych formach i tworzymy najbardziej dopasowaną do potrzeb Właściciela.

Wszelkie informacje udzielamy pod numerem: +48 884 201 255