Wycieczki

Zachęcamy do rezerwowania wycieczek oraz biletów na najlepsze atrakcje turystyczne:

 

Auschwitz – Birkenau – Oświęcim

Były niemiecki, nazistowski obóz zagłady, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Muzeum i miejsce pamięci, przypomina o tragedii II wojny światowej, milionach zamordowanych ludzi.  Miejsce wyjątkowe, okrutne ale obowiązkowe, stworzone dla przyszłych pokoleń aby po wsze czasy nie zapomnieli, że „ludzie ludziom zgotowali ten los”

Polska, Oświęcim, Architektura, Muzeum, Bezpieczeństwa

 

Kopalnia soli – Wieliczka

Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO kopalnia soli w położonej niedaleko Krakowa Wieliczce jest niesamowitym miejscem, znajdującym się ok 100m pod ziemią, gdzie można podziwiać historię tysiącleci wydobywania soli kamiennej. Wspaniałe komnaty solne, jeziora i kaplice pozwalają na spacer w unikatowym mikroklimacie, szczególnie korzystnym dla górnych dróg oddechowych.

Wieliczka Kopalnia, Sól, Kopalni Soli, Belki, Pułap

 

Energylandia Zator

Wspaniała zabawa dla całej rodziny w największym parku rozrywki w Polsce. 94 atrakcje w jednym miejscu, 5 stref tematycznych, dodatkowo plaża dla szukających relaksu. Zakupimy dla Państwa bilety ze zniżką, zorganizujemy transport i zapewnimy nocleg w wygodnych łóżkach w naszych apartamentach.