Wycieczki

Zachęcamy do rezerwowania wycieczek, po uzupełnieniu formularza wyślemy wycenę :

  • Auschwitz – Birkenau – Oświęcim

Były niemiecki, nazistowski obóz zagłady, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Muzeum i miejsce pamięci, przypomina o tragedii II wojny światowej, milionach zamordowanych ludzi.  Miejsce wyjątkowe, okrutne ale obowiązkowe, stworzone dla przyszłych pokoleń aby po wsze czasy nie zapomnieli, że „ludzie ludziom zgotowali ten los”

  • Kopalnia soli – Wieliczka

Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO kopalnia soli w położonej niedaleko Krakowa Wieliczce jest niesamowitym miejscem, znajdującym się ok 100m pod ziemią, gdzie można podziwiać historię tysiącleci wydobywania soli kamiennej. Wspaniałe komnaty solne, jeziora i kaplice pozwalają na spacer w unikatowym mikroklimacie, szczególnie korzystnym dla górnych dróg oddechowych.

  • Energylandia Zator

Wspaniała zabawa dla całej rodziny w największym parku rozrywki w Polsce. 94 atrakcje w jednym miejscu, 5 stref tematycznych, dodatkowo plaża dla szukających relaksu. Zakupimy dla Państwa bilety ze zniżką, zorganizujemy transport i zapewnimy nocleg w naszych apartamentach.

  • Zakopane

Miasto turystyczne usytuowane w otoczeniu przepięknych gór. Najlepszy punkt wypadowy w Tatry. Miejsce, które każdemu zapewni rozrywkę i relaks zarówno latem jak i zimą.

  • Wadowice

Miasto narodzin papieża Polaka – Karola Wojtyły. Atrakcyjne, klimatyczne miejsce zarówno dla turystów jak i pielgrzymów.

  • Częstochowa

Częstochowa to świetna baza wypadowa na szlaki jurajskie pełne warowni, jaskiń, pięknej przyrody i innych atrakcji. Każdy, kto raz tutaj przybył, z pewnością będzie tu powracał.

Nad miastem wznosi się kompleks zabudowań sakralnych, otoczony wałami zwany Jasną Górą. To właśnie Jasna Góra stanowi o niezwykłej popularności tego miejsca, jest to wyjątkowy ośrodek kultu Maryjnego, znany w całym kraju, obiekt niezliczonych pielgrzymek z Polski i całego świata, częste miejsce odwiedzin Ojca Świętego Jana Pawła II.

  • Szczawnica

Szczawnica to piękny i zarazem popularny kurort leżący w Pieninach. Szczawnica jest znaną miejscowością uzdrowiskową, malowniczo położoną w dolinie potoku Grajcarek, w pobliżu jego ujścia do Dunajca, gdzie znajduje się przystań końcowa słynnego w całej Polsce spływu Przełomem Dunajca.