O nas

Travel Apartaments Krakow

Travel Apartments Krakow oferuje noclegi w Krakowie dla gości z całego świata w systemie najmu krótkoterminowego oraz długoterminowego. W swojej bogatej ofercie posiadamy zarówno duże i luksusowe apartamenty w samym Rynku Głównym jak i kameralne studia. Możemy, więc z powodzeniem sprostać bardzo różnym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości przyjeżdżających do Krakowa.

Wszystkie apartamenty w Krakowie, których wynajem Państwu proponujemy, zlokalizowane są bardzo atrakcyjnie, w centrum miasta lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku.
Apartamenty wyposażone są tak, by zapewnić wynajmującym wygodny pobyt przez kilka dni, tygodni czy miesięcy. Wszystkie apartamenty z naszej oferty, są niezależnymi mieszkaniami o wysokim standardzie urządzenia i wyposażenia. W naszych obiektach oprócz wysokiego standardu zapewniamy również poczucie prywatności. Zarządzamy siecią nowoczesnych i komfortowych apartamentów. Jesteśmy Polską firmą od lat ciesząca dużym zaufaniem wśród Gości odwiedzających Kraków w celach turystycznych i biznesowych.

Nasze działania w związku
z pandemią COVID-19